Vorig jaar bijna 20% minder verkeersongevallen in ons dorp

26 oktober 2022 • 17:09 door Jan-Willem Schneider
Vorig jaar bijna 20% minder verkeersongevallen in ons dorp

HENDRIK-IDO-AMBACHT -  In 2021 registreerden politie en Rijkswaterstaat 149 verkeersongevallen in ons dorp. Dat is een afname van 19,5% ten opzichte van 2020 toen de autoriteiten 185 ongevallen vaststelden. 

De daling van ongevallen is de grootste binnen de Drechtstedenregio. Zo daalde in buurgemeente Zwijndrecht het aantal verkeersongevallen met slechts 0,4% en in Alblasserdam met 8,7% ten opzichte van 2020. De overige Drechtsteden-gemeentes zagen juist meer verkeersongevallen met Hardinxveld-Giessendam als uitschieter. Daar registreerden de autoriteiten een toename van 31,3% in vergelijking met 2020. Dit blijkt uit een analyse van Independer op basis van data van politie en Rijkswaterstaat.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.