Weekcijfers RIVM: forse toename aantal positieve corona-tests in ons dorp

29 september 2020 door Jan-Willem Schneider
Weekcijfers RIVM: forse toename aantal positieve corona-tests in ons dorp

HENDRIK-IDO-AMBACHT - De coronabesmettingen in ons dorp blijven stijgen, stelt het RIVM. Volgens de laatste weekcijfers zijn er 81 Ambachters positief getest op het coronavirus. Dat zijn er 29 meer dan de week ervoor. Per 100.000 inwoners zijn er nu gemiddeld 259,6 besmettingen vastgesteld, terwijl het gemiddelde vorige week 166,7 bedroeg. Het aantal ziekenhuisopnames en overlijdens is gelijk gebleven; evenals in de voorbije weken is er deze week niemand opgenomen of bezweken aan het longvirus. 

De toename van het aantal positieve testuitslagen sluit aan bij de landelijke tendens, maar het kabinet hoopt de curve om te buigen met landelijke maatregelen. "Het effect verwachten we pas na tien tot veertien dagen", aldus Mark Rutte, gisteren tijdens de persconferentie. 

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.