Aantal positieve corona-tests blijft stijgen in ons dorp

22 september 2020 door Jan-Willem Schneider
Aantal positieve corona-tests blijft stijgen in ons dorp

HENDRIK-IDO-AMBACHT - In de wekelijkse update vermeldt het RIVM dat 52 Ambachters positief zijn getest op het coronavirus. Van deze dorpsgenoten is er niemand opgenomen in het ziekenhuis of overleden. Per 100.000 inwoners zijn er nu gemiddeld 166,7 besmettingen vastgesteld.

Vorige week ging het om 31 personen waarvan er niemand naar het ziekenhuis moest of overleden is. Toen waren er per 100.000 inwoners 99,4 besmettingen geconstateerd. In vergelijking met vorige week is het aantal positieve corona-tests dus toegenomen. De ziekenhuisopnames en overlijdens zijn gelukkig nul gebleven.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.