donderdag 3 december 2020

Alles over Ambacht

Denk mee over mobiliteit in Ambacht

24 juli 2020

HENDRIK-IDO-AMBACHT - Wat is uw mening over bereikbaarheid, verkeersveiligheid, parkeren en andere mobiliteitsthema's in onze gemeente?

Laat het de gemeente weten en reageer op de interactieve kaart: www.h-i-ambachtmobiliteit.nl.

Verkeerswethouder Ralph Lafleur nodigt iedereen uit om mee te doen: “Ik ben vooral benieuwd wat er volgens Ambachters goed gaat en beter kan met de bereikbaarheid, verkeersveiligheid, parkeren en andere verkeersonderwerpen.”

nieuw Mobiliteitsplan
de Gemeente gebruikt de reacties bij het opstellen van een nieuw Mobiliteitsplan voor de periode 2021-2030. Ze verzamelen alle aandachts- en verbeterpunten van inwoners, ondernemers en belangenpartijen. Deze punten leggen ze naast gegevens van de gemeente over het verkeer in ons dorp. En ze kijken naar verwachte ontwikkelingen in de toekomst voor het opstellen van een visie op verkeer en vervoer. Daarbij moeten ze ook keuzes maken: ze doen hun best om met zoveel mogelijk kansen en knelpunten rekening te houden. Volgens planning is het plan in 2021 klaar.

 

Zie ook:

Lees meer over:

mobiliteit ambacht
Deel dit bericht met je vrienden!