Gemeente: op 27 augustus weer Zomerparkdag

11 mei 2022 • 13:43 door Willem Schneider

HENDRIK-IDO-AMBACHT - Dit jaar organiseert de gemeente op 27 augustus weer een ouderwetse Zomerparkdag! Dit meldt de gemeente op haar Facebook. 
Op zaterdag 27 augustus tussen 10.00 en 17.00 uur kun je bij de verschillende kramen kennismaken met het rijke Ambachtse verenigingsleven. Of struinen langs de kleedjesmarkt en braderie. 

Thema: Welkom terug
De Zomerparkdag is het jaarlijkse evenement waarop we onze vrijwilligers bedanken en verenigingen/organisaties in het zonnetje zetten. Het thema van deze 19e editie is Welkom terug! Want wat hebben we het gemist: elkaar ontmoeten, samen sporten, zingen, dansen of elkaar ontmoeten bij alle andere activiteiten van onze verenigingen en organisaties. We zijn daarom erg blij dat we na twee jaar afwezigheid deze dag weer kunnen organiseren, aldus de gemeente.

Aanmelden
Ambachtse verenigingen/organisaties die bij de gemeente bekend zijn van vorige edities ontvangen een e-mail met aanmeldformulier. Heb je geen mail ontvangen en wil je meedoen? Mail dan naar evenementen@h-i-ambacht.nl.


Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.