Open Hof wil kerkzaal voor middagdiensten verhuren aan Hersteld Hervormde Gemeente Ridderkerk

01 februari 2022
Open Hof wil kerkzaal voor middagdiensten verhuren aan Hersteld Hervormde Gemeente Ridderkerk
Kerkenraad Open Hof wil kerkzaal verhuren aan Hersteld Hervormde Gemeente Ridderkerk

HENDRIK-IDO-AMBACHT -  De kerkenraad heeft onlangs besloten om de kerkzaal aan de Hersteld Hervormde Gemeente Ridderkerk te verhuren. Deze zaal kan dan worden gebruikt voor de middagdiensten op zondag. Dit meldt het jongste nummer van de nieuwsbrief van de Open Hof.  "Tijdens het gemeenteberaad op 2 november 2021 hebben we met elkaar gesproken over het verzoek van de Hersteld Hervormde Gemeente om onze kerkzaal te gebruiken voor middagdiensten op zondag. Alles wat gezegd is, hebben we ter harte genomen. Besloten is om onze kerkzaal voor verhuur aan te bieden," zo staat in deze nieuwsbrief. 

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.