Sinterklaas bezoekt ons dorp op 20 november

08 november 2021
Sinterklaas bezoekt ons dorp op 20 november

HENDRIK-IDO-AMBACHT -  Op zaterdag 20 november, een week na de aankomst in Nederland, brengt Sinterklaas een bezoek aan ons mooie dorp! Dit meldt het sinterklaascomite op Facebook.

Burgemeester Jan Heijkoop ontvangt de Sint s' morgens in het gemeentehuis van gemeente Hendrik-Ido-Ambacht. Wegens de huidige coronamaatregelen kan hier geen publiek bij aanwezig zijn. Het ontvangst zal worden gefilmd en is via de Facebookpagina van het sinterklaascomité kort daarna te bekijken. 

Vervolgens zal de Sint, samen met zijn pieten & de pietenband, tussen 10:00 en 13:00 uur een bezoek brengen aan Winkelcentrum De Schoof, Winkelcentrum Hoog Ambacht en het Louwersplein. De Sint en pieten(band) maken hier een rondgang. Doordat het een 'open evenement' betreft, is niet verplicht om te vragen naar het coronatoegangsbewijs. Wel zullen de Sint en pieten(band) niet te lang op dezelfde plek blijven stilstaan.

"Kom je ons tegen? Dan verzoeken we je om 1,5 meter afstand te houden tot de Sint, pieten(band), organisatie en andere aanwezigen. Het dragen van een mondkapje is in de buitenlucht niet verplicht, maar staat u uiteraard vrij om wel te doen.

Uiteraard hebben de pieten dit jaar weer strooigoed meegenomen! Anders dan andere jaren zal dat dit keer verpakt zitten in kleine zakjes," aldus het Sinterklaascomité.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.