Horecaondernemer Bjorn van Dijl zet voet aan wal op Waterbusplein

12 augustus 2021 door Jan-Willem Schneider
Horecaondernemer Bjorn van Dijl zet voet aan wal op Waterbusplein

HENDRIK-IDO-AMBACHT – Horecaondernemer Bjorn van Dijl opent medio 2022 twee horecazaken aan het vernieuwde Waterbusplein in ons dorp. De ene horecazaak kijkt uit op de rivier en krijgt een groot terras. De andere horecazaak kijkt uit op de weg richting de rotonde, waar mensen kunnen binnenlopen voor een lunch, diner, cocktails of goed glas wijn. Beide voorzieningen zullen open zijn van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat.

De horecavoorziening komt in een splinternieuw pand dat nu gebouwd wordt. De eerste paal werd op donderdag 3 juni geslagen en onlangs heeft Bjorn 1.000 vierkante meter horecabestemming gekocht. In de andere ruimtes van het pand komen onder meer een sportschool, kantoren en maritieme bedrijven. Bjorn is enthousiast over het pand en de locatie. “Trots en verwachtingsvol kijkt mijn organisatie uit naar de bouw en ontwikkeling van het project”, meldt de magnaat die ook eigenaar is van Le Barrage in Alblasserdam en diverse andere horecagelegenheden in Papendrecht en Dordrecht.

Horeca voor elk moment van de dag
Wegens de zakelijke relatie is het niet verwonderlijk dat de horecazaak een beetje lijkt op Le Barrage. “Aan de wegzijde komt een fine-dining restaurant, vergelijkbaar met Le Barrage, maar toch ook weer anders”, vertelt Bjorn. “De wegzijde krijgt een contemporary all day-concept. Dat wil zeggen dat bezoekers elk moment van de dag iets passends kunnen consumeren. Je stapt er binnen voor een lunch, diner, snacks, cocktails of een mooi glas wijn. De zaak wordt toegankelijk en van s ’ochtends vroeg tot s 'avonds laat geopend voor ‘eat in’ of ‘take out’”.

Groot terras aan de Noord
Voor de rivierzijde heeft de ondernemer andere plannen. “Aan de Noordkade komt een restaurant met een high end fine dining-concept, waarin het draait om service, details en kwalitatief hoogwaardige producten als topwijnen. Aan de buitenkant komt een groot terras dat uitkijkt op de rivier”, zegt Bjorn enthousiast. Zo zet de horeca-ondernemer met veel plezier voet aan wal in ons dorp waar hij nog geen zaken had.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.