Hoe is het verkeer in ons dorp over tien jaar?

09 juli 2021 door Jan-Willem Schneider
Hoe is het verkeer in ons dorp over tien jaar?

HENDRIK-IDO-AMBACHT – De gemeente wil de kruising Laan van Welhorst – Jacobuslaan binnen afzienbare tijd verbeteren. Dat is nodig om de verkeersveiligheid te waarborgen in een almaar groeiende Volgerlanden. Verder zal de gemeente erop aandringen om het viaduct (Hendrik IJdenweg) boven de A16 te verbreden, zodat ons dorp vlot bereikbaar blijft. In ons dorp moeten alle voorzieningen binnen 15 minuten aan te fietsen zijn. Deze plannen presenteert de gemeente in haar concept-mobiliteitsplan 2021 tot 2030. Hierin staat hoe ons dorp veilig bereikbaar wil blijven ondanks de groei.

Het mobiliteitsplan dat de gemeente nu heeft, kijkt vooruit tot 2020. Maar ons dorp groeit snel, zodat de gemeente een nieuw plan moet opstellen. Het document schetst welke kant ons dorp de komende tien jaar opgaat van mobiliteit en verkeer. Het plan (nu nog conceptueel) is opgesteld in samenspraak met inwoners en belicht alle vormen van vervoer. Een voorbeeld bieden de nieuwbouwwijken Volgerlanden-Oost en Noordoevers die bus- en fietsverbindingen moeten hebben, zodra de woningen zijn opgeleverd. Hierbij let het mobiliteitsplan ook op de rivier die wellicht gebruikt kan worden voor personenvervoer in bootjes.

Veiligere fietspaden
In de bestaande wijken moet het openbaar vervoer van hetzelfde niveau blijven als in 2018, aldus het mobiliteitsplan. Het plan gaat ook uit van de “15-minuten-stad”, waarbij alle Ambachters binnen 15 minuten bij alle Ambachtse voorzieningen kunnen zijn en dat per fiets. Vandaar dat het mobiliteitsplan vermeldt dat fietspaden veiliger moeten worden, bijvoorbeeld aan de Veersedijk en Onderdijkse Rijweg. Bij de aanpassingen wordt gelet op de toegenomen breedtes van fietsen, de toegenomen snelheidsverschillen en de toename van het aantal fietsers. Daarbij blijft toegankelijkheid een speerpunt. “Een goed toegankelijke buitenruimte en goed toegankelijke voorzieningen zijn onmisbaar”, aldus het mobiliteitsplan.

Lagere snelheid op sommige wegen
Het plan vraagt niet alleen aandacht voor toegankelijkheid, maar ook voor verkeersveiligheid. Hierbij is veel aandacht voor zwakkere verkeersdeelnemers, zoals fietsers en ouderen. Uit onderzoek blijkt namelijk dat oudere fietsers op 50km-wegen de belangrijkste risicogroep vormen. Om de risico’s te beperken gaat de gemeente bekijken of de maximumsnelheid van 50 km per uur op sommige wegen omlaag kan naar 40 of zelfs 30 km per uur. Om de bereikbaarheid te garanderen blijft echter op doorgaande (hoofd)ontsluitingswegen de snelheid 50 km per uur. In die gevallen streeft de gemeente ernaar om fiets- en autoverkeer van elkaar te scheiden. Als dat niet lukt, overweegt de gemeente alternatieven aan te leggen, zoals fiets(suggestie)stroken of fietsstraten.

Meer voorlichting, boetes en parkeerplaatsen
Om de veiligheid te waarborgen zet de gemeente, samen met de regio, in op een themagerichte aanpak van onder meer rijden onder invloed, snelheid in het verkeer, afleiding in het verkeer/het gebruik van de mobiele telefoon, vaardigheidstrainingen en educatie & voorlichting aan scholieren. Verder gaan de ordediensten scherper toezien op handhaving van de verkeersregels. Dat geldt ook voor foutparkeren, waarbij de gemeente op haar beurt streeft naar voldoende parkeerplekken op loopafstand van woningen, winkelcentra en andere voorzieningen.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.