Wat zijn de tien gevaarlijkste wegen in ons dorp?

28 mei 2021 door Jan-Willem Schneider
Wat zijn de tien gevaarlijkste wegen in ons dorp?

HENDRIK-IDO-AMBACHT – Iedereen herkent het, de ene weg is gevaarlijker dan de andere. Op sommige wegen moet je dus extra goed opletten. Welke wegen dat in ons dorp zijn, vind je in dit overzicht. Hieruit blijkt dat de Laan van Welhorst het gevaarlijkst is, op de voet gevolgd door de Ambachtsezoom. 

Het overzicht is gebaseerd op gegevens van de CROSS-snelhedenkaart, waar gekeken wordt naar verkeersdrukte, de snelheid, het aantal ongevallen en slachtoffers. De metingen zijn verricht van 1 januari 2016 tot en met 31 december 2020.
 

Straatnaam

Ongevallen

Slachtoffers

Doden

Snelheidsscore

Laan van Welhorst/Perengaarde 

22

8

0

2,3/5,0

Ambachtsezoom (van Krommeweg tot Sophialaan)

6

3

0

2,6/5,0

Laan van Welhorst/Bramengaarde

3

2

0

3,0/5,0

Langeweg (tot Hendrik IJdenweg)

9

2

0

3,8/5,0

Langeweg (Hendrik IJdenweg tot Rijkstraatweg)

11

3

0

3,0/5,0

Reeweg (Weteringsingel tot Ambachtsezoom)

3

2

0

2,7/5,0

Van Godewijckstraat en Weteringsingel)

4

1

0

2,6/5,0

Krommeweg

7

1

0

3,8/5,0

Antoniuslaan (Hoge Kade tot Reeweg)

9

1

0

3,0/5,0

Ambachtsezoom (Krommeweg tot Reeweg)

3

2

0

4,0/5,0


Berekening snelheidsscore
De snelheidsscore is gebaseerd op de indicatoren: limietoverschrijding, aandeel limietoverschrijders en de coëfficiënt. Hierbij is gebruik gemaakt van de HERE-snelhedendata van december 2020.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.