Alles over Hendrik Ido Ambacht...
Afbeelding bij nieuwsitem 'Verkiezingsprogramma VVD Hendrik-Ido-Ambacht gepubliceerd'
30jan

Verkiezingsprogramma VVD Hendrik-Ido-Ambacht gepubliceerd

HENDRIK-IDO-AMBACHT - De VVD Hendrik-Ido-Ambacht heeft hun verkiezingsprogramma gepubliceerd met de titel 'VVD Zeker in Ambacht.' Hierin staan de thema’s waar zij zich voor gaan inzetten. Veiligheid, ruimte en verkeer, zorg, ondernemersvriendelijk, een goede en duurzame leefomgeving, en een op de toekomst gerichte gemeente.

"De VVD is trots op ons dorp en de inwoners. En er gaat veel goed in onze gemeente, maar er zijn ook punten die onze aandacht nodig hebben. De VVD is een bestuurderspartij en wij willen onze verantwoordelijkheid nemen. Wij willen samen met bestuurders, inwoners en ondernemers oplossingen vinden voor vraagstukken en projecten willen we afmaken in alle openheid, met goede discussie en een actieve houding. Ons verkiezingsprogramma Zeker in Ambacht is te vinden op de website hiambacht.vvd.nl Samen Doen, Zeker in Ambacht." Tot zover de VVD afdeling Hendrik-Ido-Ambacht.Deel dit bericht met je vrienden!