zondag 23 januari 2022

Alles over Ambacht

Verkiezingsprogramma VVD Hendrik-Ido-Ambacht gepubliceerd

30 januari 2018 (door Hennie van der Zouw)

HENDRIK-IDO-AMBACHT - De VVD Hendrik-Ido-Ambacht heeft hun verkiezingsprogramma gepubliceerd met de titel 'VVD Zeker in Ambacht.' Hierin staan de thema’s waar zij zich voor gaan inzetten. Veiligheid, ruimte en verkeer, zorg, ondernemersvriendelijk, een goede en duurzame leefomgeving, en een op de toekomst gerichte gemeente.

"De VVD is trots op ons dorp en de inwoners. En er gaat veel goed in onze gemeente, maar er zijn ook punten die onze aandacht nodig hebben. De VVD is een bestuurderspartij en wij willen onze verantwoordelijkheid nemen. Wij willen samen met bestuurders, inwoners en ondernemers oplossingen vinden voor vraagstukken en projecten willen we afmaken in alle openheid, met goede discussie en een actieve houding. Ons verkiezingsprogramma Zeker in Ambacht is te vinden op de website hiambacht.vvd.nl Samen Doen, Zeker in Ambacht." Tot zover de VVD afdeling Hendrik-Ido-Ambacht.

Lees meer over:

VVD politiek
Deel dit bericht met je vrienden!