dinsdag 25 januari 2022

Alles over Ambacht

Open avond nieuwe locatie After School Coaching (ASC)

27 november 2017 (door Hennie van der Zouw)

HENDRIK-IDO-AMBACHT - Na een drukke voorbereidingstijd is het zover… per 1 december verhuist begeleidingsinstituut ASC naar kindcentrum De Meander, waar nog meer ruimte is om leerlingen te begeleiden. Om de nieuwe locatie te tonen, houdt ASC een open avond op vrijdag 1 december, van 19.00 – 20.00 uur.

“Omdat we steeds meer aanvragen kregen, werd onze huidige ruimte te krap, zodat we wat ruimers zochten. Uiteindelijk mogen we enkele lokalen van kindcentrum De Meander gebruiken, waar we erg blij mee zijn! Daar kunnen we namelijk al onze leerlingen nog beter begeleiden en tegelijk verder groeien. De verhuizing ervaren we dan ook als een stap vooruit en om dat te vieren, willen we graag alle belangstellenden uitnodigen voor een open avond in kindcentrum De Meander,” verduidelijkt Corina van der Giessen, medeoprichter van ASC enthousiast, waarbij haar kompaan Christian van der Star nog aanvult: “Op vrijdag 1 december van 19.00 – 20.00 uur bent u hartelijk welkom! Op onze website: http://www.afterschool-coaching.nl/home/ kunt u meer informatie vinden en vragen kunt u uiteraard altijd stellen. Het adres is: Witte de Withstraat 46, Hendrik-Ido-Ambacht, vlakbij onze vorige locatie, zodat onze leerlingen geen langere reistijd hebben,”

Door: Jan-Willem Schneider

Lees meer over:

kindcentrum meander
Deel dit bericht met je vrienden!