zaterdag 29 januari 2022

Alles over Ambacht

CDA maakt zich zorgen over oud-papier inzameling

7 april 2015 (door Hennie van der Zouw)

HENDRIK IDO AMBACHT - Het CDA heeft vragen aan de Gemeenteraad gesteld omtrent het volgende:

"Sinds 1 maart 2015 is de inzameling van oud papier en karton anders geregeld in HendrikIdo-Ambacht. Het oud papier en karton wordt ingezameld middels een blauwe (mini)container om gescheiden afvalinzameling in onze gemeente verder te stimuleren.

Het CDA heeft vernomen dat de minicontainers echter (nog) niet beschikbaar zijn gesteld voor inwoners van (senioren)appartementen en bovenwoningen. Voor hen is nog geen alternatief verzonnen. Papier en karton verdwijnt hierdoor eenvoudiger in de prullenbak, hetgeen  duurzame scheiding niet ten goede komt. Minder scheiding betekent daarnaast minder inkomsten voor onze verenigingen en kerken. Tot slot moeten oudere inwoners eenvoudig kunnen scheiden en aanleveren zonder overbrugging van afstanden."

Tot zover het CDA.

 

Lees meer over:

CDA inzameling oud-papier
Deel dit bericht met je vrienden!