GemeenteBelangen zoekt nieuwe leden

29 juni 2012
GemeenteBelangen zoekt nieuwe leden

HENDRIK IDO AMBACHT - Tien maal per jaar vergaderen gemeenteraadsleden over onderwerpen die alle inwoners aangaan. U leest regelmatig over genomen beslissingen en vraagt zich misschien soms af ‘hoe komen ze daar nu bij?’. De gemeenteraadsleden nemen in overleg met hun fractie beslissingen gebaseerd op verkiezingsprogramma’s van de diverse partijen die in de Ambachtse gemeenteraad vertegenwoordigd zijn. Veel van de te nemen beslissingen gaan over lopende zaken maar ook over de toekomst van onze gemeente Hendrik-Ido-Ambacht.

De fractie van Gemeente Belangen is van mening dat zij niet alleen de wijsheid in pacht heeft.

Ary Cramer:"Onze inwoners worden dagelijks geconfronteerd met hun buurt/wijk, hun leefomgeving, zij weten dus wat er speelt.

De vakantieperiode komt eraan, wellicht een goed moment eens na te denken over ‘Wat wil ik met de toekomst van Hendrik-Ido-Ambacht?’ In maart 2014 (de tijd gaat snel) zijn er weer gemeenteraadsverkiezingen. Gemeente Belangen is op zoek naar personen die onze gemeente een warm hart toedragen en met de fractie mee willen praten en beslissen over die toekomst.

Wilt u meer weten en eens een vergadering van de fractie van Gemeente Belangen bijwonen, bel eens met onze fractievoorzitter, Ary Cramer  tel. 68162 62 of mail hem eens arycramer@gembel.nl. De toekomst van onze gemeente ligt ook in uw handen", aldus Ary Cramer.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.