Alzheimer Café Zwijndrecht, Heerjansdam en Hendrik-Ido-Ambacht

Het Alzheimer Café is een trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familieleden en vrienden. U bent van harte welkom in het Alzheimer Café Zwijndrecht, Heerjansdam en Hendrik-Ido-Ambacht van 19.30 – 21.15 uur.
Onderwerp van deze avond is: Een waardig levenseinde voor iemand met dementie.
Er zal gesproken worden over wat van belang is om vroegtijdig met uw naaste met dementie zaken rondom het levenseinde af te stemmen. Wat zijn de wensen en behoefte en wat is passend. Zolang iemand met dementie dit zelf nog duidelijk aan kan geven is van belang dit te bespreken en vast te leggen.
In het Alzeimer Café is er alle gelegenheid voor uw vragen en onderling contact.
Ook zijn er tijdens dit café verschillende zorgprofessionals aanwezig aan wie u uw vragen kan stellen (o.a. een casemanager dementie, mantelzorg ondersteuners van Diverz, Mee en van het Vivera wijkteam, een sociaal makelaar en een coach gedrag en welzijn van Salios (voorheen de Swinhove Groep).
Patiënten samen met familie, buren, beroepskrachten en allen, die geïnteresseerd zijn in leven met dementie, zijn welkom. Ook U bent van harte welkom!
Woensdag 5 juni gaat de Salon om 19.00 uur open en staat de koffie klaar. Het programma start om 19.30 uur en duurt tot ongeveer 21.15 uur. De entree is gratis, wel is een gift in de collectebus Alz Ned. voor het onderzoek zinvol!
Voor informatie kunt u contact opnemen met Corien van Poortvliet;
E-mail: c.vanpoortvliet@salios.nl
Tel.nr: 06-21126071 (a.u.b. geen voicemail inspreken)
Het Alzheimer Café vindt normaal gesproken iedere 1ste woensdag van de maand plaats in de Salon van Swinhove. De zaal gaat om 19.00 uur open en de koffie staat dan klaar. Het programma start om 19.30 uur en duurt tot ongeveer 21.15 uur.