logo Ambacht Alles over Ambacht...

Politieberichten uit Ambacht: Ernstig gewond door val op trottoir

dinsdag 27 dec 2011 (laatst gewijzigd op: 13 april 2012, 05:53)

HENDRIK-IDO-AMBACHT – Een 74-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht is op zondagavond 25 december 2011 ernstig gewond geraakt door een val op het trottoir. De 72-jarige vrouw van het slachtoffer was bezig de auto te parkeren. Zij kreeg daarbij aanwijzingen van haar man die in de buurt van de auto stond.

Waarschijnlijk trapte de vrouw per ongeluk op het gaspedaal en schampte net haar man. Deze verloor zijn evenwicht en kwam ongelukkig met zijn hoofd terecht op de trottoirband.

Na de melding kwamen er twee ambulances en de traumahelikopter naar de Abraham van Strijstraat in Hendrik-Ido-Ambacht. Na een eerste behandeling bracht een ambulance het slachtoffer over naar een ziekenhuis in Rotterdam.

Deel dit artikel via je: 'Ernstig gewond door val op trottoir' delen via eKudos 'Ernstig gewond door val op trottoir' delen via Twitter 'Ernstig gewond door val op trottoir' delen via LinkedIn 'Ernstig gewond door val op trottoir' delen via Hyves 'Ernstig gewond door val op trottoir' delen via Facebook
© 2012 Ambacht. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.